HP and a lot of flood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP and a lot of flood

sha lq lq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Честит рожден ден,мило мое Мими!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Честит рожден ден,мило мое Мими! Empty
ПисанеЗаглавие: Честит рожден ден,мило мое Мими!   Честит рожден ден,мило мое Мими! Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 1:06 am

(:
Познайте кой си има рожден ден! Ха!...дааа, познахте! Мойто мило Адашче става на 14 ако не ме бъркат сметките

Мимс, няма да ти пожелавам обикновените делнични неща, които се пожелават на обикновените хора вманиачени по своята делнична рабпта, защото тти НЕ си обикновена.

Искам да ти пожелая да намериш истински приятели и се надявам аз да съм една от тях
Макар да ти е още рано искам да ти пожелая да намериш истиска обич/имам предвид нещо от сорта на любовчийствата на Хари и Джини Laughing /

Мимси Мимс
Ти значиш много за мен
Разбираме се от половин дума, като изключим случаите в които говоря на българо-английски на кирилица Laughing
Винаги ме разбираш...за квото и да било
Монго те ценя като приятел, защото ти СИ най-дибрата ми приятелкаи искрено се надявам в най-скоро време да се видим

Извод и неоспорим факт!
Ти Адашче си едно мило и весело същество, което много много обичам
*мечоци, които трошат ребра*
П.П.Пожелавам ти много усмивки Laughing
П.П.2. Пожелавам ти голям купон

((=
Върнете се в началото Go down
Грег
Конникът без глава
Грег


Брой мнения : 515
Age : 33
Registration date : 14.11.2007

Честит рожден ден,мило мое Мими! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден,мило мое Мими!   Честит рожден ден,мило мое Мими! Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 9:36 am

Честит рожден ден от мен.Бъди все така добра мила и забавна.Желая ти здраве,щастие,късмет,радост и веселие,много,много любов защото ти си я заслужаваш Wink .

Какво още да кажа....

Ами да...Все така да ни радваш с присъствието си.И да бъдеш фараона за мен ха..ха... Laughing .

Аз съм доста навит да работим отново в мината със теб.Всепак кой може да ти откаже Wink .Но отклоних се от темата.

Та до къде бях стигнал...А да....Абе желая ти всичко най-най хубаво в живота занапред.


П.П.Аз още си чакам отговора от ДжИн Wink
Върнете се в началото Go down
http://durmstrang.my32.net/forum/index.php?
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Честит рожден ден,мило мое Мими! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден,мило мое Мими!   Честит рожден ден,мило мое Мими! Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 5:28 pm

Мерси, мерси, мерси и пак мерси и на двамата! Супер сте... *лоф*
ПП: 13, екшъли. Дааа, знам, че ви казах на всички че съм на 13 ноооо 12 ми звучеше много детско. Е, няма да се сърдите пък.
ПП2: Грег, ти отговора от Джин няма да го получиш щото помниш или не, Джин и Грегари ги изтриха Wink

[i]
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Грег
Конникът без глава
Грег


Брой мнения : 515
Age : 33
Registration date : 14.11.2007

Честит рожден ден,мило мое Мими! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден,мило мое Мими!   Честит рожден ден,мило мое Мими! Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 8:32 pm

Не са Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Старите регове си стоят и докато стоят до тогава ще чака отговор момчето Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Ноу Флъд!Ноу Флъд!Ноу Флъд!
~Мими
х)
Върнете се в началото Go down
http://durmstrang.my32.net/forum/index.php?
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Честит рожден ден,мило мое Мими! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден,мило мое Мими!   Честит рожден ден,мило мое Мими! Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 12:50 am

Лок
Адашче свършва вече
Дано си прекарала хубаво
Аз тъпеех невъзможно много
Бла бла
(:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Честит рожден ден,мило мое Мими! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден,мило мое Мими!   Честит рожден ден,мило мое Мими! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Честит рожден ден,мило мое Мими!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HP and a lot of flood :: КошчетУ-
Идете на: