HP and a lot of flood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP and a lot of flood

sha lq lq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Нима там свършват звездите?[ИИ]

Go down 
+2
Demon Hunter
Миш
6 posters
АвторСъобщение
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Нима там свършват звездите?[ИИ] Empty
ПисанеЗаглавие: Нима там свършват звездите?[ИИ]   Нима там свършват звездите?[ИИ] Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 11:18 pm

Това е първият ми фик...или по-скоро това е първото нещо, което съм писала и е по-голямо от онова РП за Турнира...(:

Замислила съм го основно да бъде за Хари и Джини...

Приемам всякакви критики, но не бъдете прекалено строги с мен
Laughing

^^Първата глава е малко кратка, но...това е!
((=

Адашке...ти си ми вдъхновението...и ако го харесате това нещо...^^
От както ми каза че онова за Чайника е хубаво...и ме попита що не почна да пиша...толкова много идеи ми роди мозъка чче нямам думи..Обичам те!
Върнете се в началото Go down
Demon Hunter

Demon Hunter


Брой мнения : 176
Registration date : 19.12.2007

Нима там свършват звездите?[ИИ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нима там свършват звездите?[ИИ]   Нима там свършват звездите?[ИИ] Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 11:41 pm

Защо заглавието е толкова близко до това на Grimalkin ? Съвпадение ли е или ?
Върнете се в началото Go down
http://fantasy-bg.net
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Нима там свършват звездите?[ИИ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нима там свършват звездите?[ИИ]   Нима там свършват звездите?[ИИ] Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 11:47 pm

^^Да!Признавам че заглавието е близко!...Но точно това е заглавието което ми трябва....Надявам се Grimalkin да няма нищо против...ако има...трябва да променям...малко сюжет...Ениуей...ще се радвам, ако напишеш нещо и за съдържанието...^^
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Нима там свършват звездите?[ИИ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нима там свършват звездите?[ИИ]   Нима там свършват звездите?[ИИ] Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 8:47 am

*целувки прегръдки и всичкоооо*
Адашката с фикче, адашката с фикче, адашката с фикче, нянянянянян... Много е яко! Супер е веселка главата, а последните 3-4 изречения, където Хари си мисли, са просто *остава без думи*.
И аз те бичкаааааааам!!!
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Нима там свършват звездите?[ИИ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нима там свършват звездите?[ИИ]   Нима там свършват звездите?[ИИ] Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 8:51 pm

^^Обичам те Мимс!...ама не знам дали ти ще продължиш да ме обичаш, ако продължиш да следиш фика и ако аз го продължа... Laughing И точно ти Мимс си единствената причина, поради която започнах да пиша...*мечоци*

^^ню тиква...по-дълга....инджой

((=
Върнете се в началото Go down
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

Нима там свършват звездите?[ИИ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нима там свършват звездите?[ИИ]   Нима там свършват звездите?[ИИ] Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 10:58 pm

Ем,яко фикче!Весели главички,има Хари/Джини и Рон/Хърмаяни,както и Дред и Фордж.Изглежда интересно!
Върнете се в началото Go down
just broken...

just broken...


Брой мнения : 74
Age : 29
Registration date : 18.01.2008

Нима там свършват звездите?[ИИ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нима там свършват звездите?[ИИ]   Нима там свършват звездите?[ИИ] Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 11:02 pm

Стлахоотнооо! Много е яко! Хубави описания, нормално развитие и веселие на макс! Джини и ХарчуУу, Рон и Хърмито и Дред и Фжордж...
Аз ще коментирам тука не в ПМ.
Върнете се в началото Go down
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Нима там свършват звездите?[ИИ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нима там свършват звездите?[ИИ]   Нима там свършват звездите?[ИИ] Icon_minitimeСря Фев 20, 2008 1:52 pm

^^Стеф...вмъквам Рон и Хърмс, колкото да не мрънкате че е само за Хари и Джини Laughing
Замислила съм го като трагедия с нотки на веселие Very Happy
Бтв Lil няма значение къде ще коментираш...за мен е важно някой да го чете тоя фик...защото ми е ' премиерата'...((=..и как се пишеш в ПМ?

(:
Върнете се в началото Go down
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Нима там свършват звездите?[ИИ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нима там свършват звездите?[ИИ]   Нима там свършват звездите?[ИИ] Icon_minitimeСря Фев 20, 2008 10:52 pm

Laughing На Хари започва да му сече пипето че изпитва не толкова братски чувства към Джини Laughing Laughing

^^Нова глава, малко по-дълга от останалите...хоуп че ще ви хареса

^^Знам че ми е рано за посвещения, но тази глава е спешъл подарък за милата ми Адашка, която много обичам и утре има рожден ден

((=
Върнете се в началото Go down
just broken...

just broken...


Брой мнения : 74
Age : 29
Registration date : 18.01.2008

Нима там свършват звездите?[ИИ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нима там свършват звездите?[ИИ]   Нима там свършват звездите?[ИИ] Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 8:29 pm

Там съм Crazy_Lady... Да мъ питате де съм са вяснала тей... Тъ за главата... Перфектно! (истърках се) И тя падна върху него в калта...Представих си две прасенца...Ама едното с очила другото с червена грива... Давай в същия дух!
Върнете се в началото Go down
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Нима там свършват звездите?[ИИ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нима там свършват звездите?[ИИ]   Нима там свършват звездите?[ИИ] Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 10:59 pm

^^Лил радвам се че ти харесва... Very Happy

Ню тиква..по-кратка, но нямам намерение да си смуча от пръстите
х))
Върнете се в началото Go down
Fleur De La Cour

Fleur De La Cour


Брой мнения : 9
Registration date : 14.11.2007

Нима там свършват звездите?[ИИ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нима там свършват звездите?[ИИ]   Нима там свършват звездите?[ИИ] Icon_minitimeЧет Май 15, 2008 1:25 pm

Йей! Нова глава! Аз май съм я коментвала вече, но...карай! Хари и Джини са мнооооого сладкинки!!! Само внимавай какво ще правиш, нали! Защото ми беше казала едно нещо и...малко се тревожа!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нима там свършват звездите?[ИИ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нима там свършват звездите?[ИИ]   Нима там свършват звездите?[ИИ] Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нима там свършват звездите?[ИИ]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HP and a lot of flood :: Хари Потър :: Фенфикшъни-
Идете на: