HP and a lot of flood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP and a lot of flood

sha lq lq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Kanpai! :lol:

Go down 
+7
Amor Gitano
Demon Hunter
Грег
Емчето
Suzumiya
Миш
^^DaisY^^
11 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
АвторСъобщение
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 11:02 pm

Мразя теми с много страници.

Танс, ето сайта:
www.1000stipendii.org


Последната промяна е направена от на Пон Фев 11, 2008 11:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 11:07 pm

Любивно ми е да фък...що да не ...Ис дис Лоф?Уот а фийлен?....<3
Върнете се в началото Go down
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 3:02 pm

*не се кефи на лсънцето, щото деня започна много фъкарски*
=/
Върнете се в началото Go down
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 3:03 pm

Миииимс, що ми локна фестивалааааааааааа Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Не, край, няма да го преживея Laughing
Върнете се в началото Go down
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 6:58 pm

Ъм...мерси че избрахре моето заглавие...пък и то нямаше други предложения Laughing
Ама...такова...то е "Is this Love?"...в смисъл че е без неопределителния член
(:
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeСря Фев 13, 2008 9:21 pm

Цитат :
Танс, какво става с нашия фик, дето щяхме да пишем? Трябва пак да ми дадеш достъп до сайта с черновите. Че нещо ми се приписа нещо което по изключение да НЕ Е за Хари и Джини. (Екшъли, бях забравила за тоя фик... ама гледах хронологията... и умирах от смях на убийствените ни изцепки... И го мернах... Е?)
Вярно бе... То и аз го бях забравила Laughing
Ми ок, регвай се, аз ей сега оправям правата и ще видим кво ще скалъпим Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeПет Фев 15, 2008 6:05 pm

Ъуей фор ту дейс...соу..в неделя се връщам.. Very Happy
парченцето ми месо..моля те продължавай с превода на главите...щтото нас хиените ни мързи да си превеждаме сами... Laughing
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeПет Фев 15, 2008 10:01 pm

Някой може ли да ми даде линк към някакви клипчета, фикчета, картинки и т.н. на малките? Теди и т.н. ?
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 8:33 pm

Омг, омг, омг, омг....
Мимс, сори сори сори сори сори сори сори

Бахти, как я направих тая простотия Shocked Щракнала съм на "edit" вместо на "quote" на по-горното ти мнение и хич не се учетих, докато не постнах Shocked Сру...
Върнете се в началото Go down
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 5:31 pm

ГРРРР!Две поредни съботи опитах,но не ме пуснаха да гледам Суини Тод!Просто трябва да се оплача!Аз ли съм виновна(много псувни),че нямам 16 години?!?!?!
Върнете се в началото Go down
Грег
Конникът без глава
Грег


Брой мнения : 515
Age : 33
Registration date : 14.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 7:20 pm

Емчето написа:
ГРРРР!Две поредни съботи опитах,но не ме пуснаха да гледам Суини Тод!Просто трябва да се оплача!Аз ли съм виновна(много псувни),че нямам 16 години?!?!?!

Повярвай ми не ти трябва да ставаш на 16
Върнете се в началото Go down
http://durmstrang.my32.net/forum/index.php?
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 8:57 pm

Аз ли съм единствената, която мисли, че тежки филми по-добре да се гледат вкъщи пред компа? Кината са за комедии - да се замъкнеш там с компания и да можеш хем да си мислиш за пуканките, хем да разбереш филма и да си направиш кефа.

бтв що да не й трябва да става на 16 бе? Razz
Върнете се в началото Go down
Demon Hunter

Demon Hunter


Брой мнения : 176
Registration date : 19.12.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 9:07 pm

Щот колкото по голям/а ставаш, толкова повече глупости ти идват на главата Smile
Върнете се в началото Go down
http://fantasy-bg.net
Грег
Конникът без глава
Грег


Брой мнения : 515
Age : 33
Registration date : 14.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 9:10 pm

Demon Hunter написа:
Щот колкото по голям/а ставаш, толкова повече глупости ти идват на главата Smile


Хахахах и да и не
Върнете се в началото Go down
http://durmstrang.my32.net/forum/index.php?
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 9:45 pm

Пхах...тук съъм... Very Happy ...аз искам да гледам Суини Тод..и ЩЕ о гледам...ама още го няма в Стара Загора... Neutral ...Нов подпис... Very Happy
^^Аз исакм вече да съм на 17..не, по скоро на 18...вземам книЖка...с едно пежо 306..и хоп до Франция... Very Happy
^^Мечти...мечти..
х)
Върнете се в началото Go down
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 11:39 pm

Е то пък баш толкова лесно става ходенето до Франция Laughing
Аз пък искам да стана на 18, да се скъсам от учене, да вляза в софийския и да се занимавам с работа, сметки, лекции и т.н. Колкото глупости ти идват на главата, от толкова се и отърваваш Wink
Върнете се в началото Go down
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 12:07 am

^^Вярно е...Но да ида до Франция със собствена кола...вече ми е мечта..от както ходих през май месец там...само това ми се върти из главата... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Demon Hunter

Demon Hunter


Брой мнения : 176
Registration date : 19.12.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 12:53 am

Хора ще имате ли нещо против да ви покажа 1 форумче, което най-накрая завърших (днес) Smile ?
Върнете се в началото Go down
http://fantasy-bg.net
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 3:34 pm

Давай Wink
Върнете се в началото Go down
Demon Hunter

Demon Hunter


Брой мнения : 176
Registration date : 19.12.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 10:23 pm

http://fantasyarea.2.forumer.com - там сме сериозно вманиачените фентъзи маниаци Smile Всички сте добре дошли
Върнете се в началото Go down
http://fantasy-bg.net
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 12:02 am

Ааааааа, разби ме човек... Тва е... Гениалноооо! Shocked Very Happy Намерих си къде значи да възхвалявам Джордан и Мартин... На Мимс по скайп нещо й омръзнах... Нали Мимс? Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Demon Hunter

Demon Hunter


Брой мнения : 176
Registration date : 19.12.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 2:44 am

Радвам се, че ти харесва. Ако си се регнала с какъв ник си ? Бтв и аз съм и обяснявал по скайп за песента Laughing
Върнете се в началото Go down
http://fantasy-bg.net
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 8:49 am

Тя и тя ми е обяснявала, но не толкова подробно, ужасяващо и изпълнено с примери за Хари и Джини като тебе!
И Танс, не, не си ми омръзнала, аз обичам фентъзи. Но като не се засичаме в скайп и така се получава.
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 9:33 pm

Anmea се пиша. Пък ти сложи правило никой да не мрънка срещу Колелото в името на мира и спокойствието на форума Laughing

Ми Мимс... Как да се засечем, като ти - дори да си на компа - си инкогнито и не те знам тук ли си не си ли. А ти имаш най-великия късмет, който съм виждала. Колкото пъти съм оставила компа включен докато ме няма, толкова пъти Мимс ми се включила и ме питала там ли съм Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 9:38 pm

^^Таня..и на мен ми се случва често...и все не мога да я засека
=/
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Kanpai! :lol: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kanpai! :lol:   Kanpai! :lol: Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Kanpai! :lol:
Върнете се в началото 
Страница 1 от 20Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HP and a lot of flood :: Потребителите :: Айде народе на флууда...-
Идете на: