HP and a lot of flood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP and a lot of flood

sha lq lq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Лупин и Тонкс

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

Лупин и Тонкс Empty
ПисанеЗаглавие: Лупин и Тонкс   Лупин и Тонкс Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 4:13 pm

Очаквахте ли това?Изненадахте ли се?
Върнете се в началото Go down
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

Лупин и Тонкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лупин и Тонкс   Лупин и Тонкс Icon_minitimeВто Фев 05, 2008 10:36 pm

Някой има ли изобщо намерение да пише по тази тема?
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Лупин и Тонкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лупин и Тонкс   Лупин и Тонкс Icon_minitimeВто Фев 05, 2008 11:32 pm

Ами... аз имах... ама май се отказах... просто щото няма кво да кажа... Дам още от началото на книга 5 си го очаквах... И даже ми стана супер смешно Хари като си помисли, че Тонкс била влюбена в Сириус... Сватба - да, ама чак дете не знам дали съм очаквала... Но да умрат, изобщо и не предполагах!!!
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Лупин и Тонкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лупин и Тонкс   Лупин и Тонкс Icon_minitimeСря Фев 06, 2008 1:12 am

/


Последната промяна е направена от Миш на Съб Май 07, 2011 4:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Jane Carter

Jane Carter


Брой мнения : 31
Age : 31
Registration date : 24.06.2008

Лупин и Тонкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лупин и Тонкс   Лупин и Тонкс Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 9:46 am

Аз пък изобщо не съм и предполагала,че Тонкс и Лупин.....В петата книга не съм прадполагала нищо.А в шестата когато Снейп и се присмиваше не съм си и помислила това просто предполагах,че има друго обяснение.Но към средата вече почнах да се съмнявам.И на мен ми беше страшно забавно когато Хари си мислеше,че тя е била влюбена в Сириус.Но се радвах когато се ожениха и малкия сладур който се появи.Мн ми беше смешно,когато Ремус дойде при Бил и предложи на Хари да стане кръстник на Теди.Но мн ми стана гадно когато умряха даже още рева когато я чета .Но иначе са сладки.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лупин и Тонкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лупин и Тонкс   Лупин и Тонкс Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лупин и Тонкс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HP and a lot of flood :: Хари Потър :: Книгите-
Идете на: