HP and a lot of flood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP and a lot of flood

sha lq lq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Архив на приятелството

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Архив на приятелството Empty
ПисанеЗаглавие: Архив на приятелството   Архив на приятелството Icon_minitimeЧет Яну 24, 2008 10:27 pm

Да откраднем една темичка от Хогуортс... Хрумна ми като видях, че Таня ме е писала...

Значи, целта - пишете хора от форума, които харесвате и са ви приятели и т.н. Ама не забравяйте Биг Брадър иска да научи и причината...

А аз ще пиша утре
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Архив на приятелството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив на приятелството   Архив на приятелството Icon_minitimeЧет Яну 24, 2008 10:32 pm

Мимс...иска ли питане!?
Теб адски много те обичкам...Ти си ми бест френд...За кво те харесвам ли?....Първо....С никой друг не съм се заливала от такъв безумен смях освен с теб...Второ...Ти си човек ня който имам доверие и мога да ти кажа всичко...Трето...ти си Х/Дж фенче...(:
*зайчок за Мимс*

Грег...все още не съм те опознала толкова добре...Но определено те харесвам...Голям образ си...Рулиращото старче то...
*зайчок и за Грег*

(:
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Архив на приятелството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив на приятелството   Архив на приятелството Icon_minitimeПет Яну 25, 2008 3:10 pm

И аз и аз...

Хм, давам ги както са във списъка с потребители, за да не забравя някого Laughing

Таня/Луиза Макнайт/Жулиет дьо пакзабравихфамилията/Ша ля ля/(:smlhug:)/tanatus_f/ Питър Пан (това ти е новия прякор, мила Laughing ) - Едното ми смешно вдъхновение... Много сладка, много мила, много забавна и голямо щурчо, особено като почне да ми разправя за КнВ и страшно ме кефка... Нея и Грег ги познавам най-от отдавна... Много лоф, Тан
Катя/kate7o/the_devil_girl - Мойта съгражданка Laughing Дам, Катс, вече отвикнах да ходя на кино без тебе Laughing (всеки път кат си харесам някой филм и й звъня да ходим на кино... жалко че напоследък е толкова заета) Затъжих се за тебе, Катс (макар че тя вече не влиза тука) Лофф
Мимс/Адашката/Mimmy Potter/VIP Заплес - Другото ми смешно вдъхновение! С оная лигава игричка така съм се хилила... Много е веселка, и аПсолютно винаги в добро настроение, голяма сладурана... Много лофф
Грег/Грегари Томсан/Албус Джонсън/soni - Тоя човек ми е един от малкото приятели момчета и смея да кажа, един от най-добрите! То не бяха нервни кризи (помниш ли?.... с Яна...) те не бяха едни РП-та (все още не съм ти отговорила, нали Very Happy)... Абе просто... просто лоф ю, кво друго
Вени/Lily Evans/Scarlet O'Harra/Lady Arwen - Друга много добра приятелка, която за съжаление никва я няма тука, регна се само щото я накарах Very Happy писа едно мнение във флууда и толкоз... лофф
Тери/~BeLLaTrix~ - познавате я, от ПМ-то.. Запознахме се покрай Лили (Еванс) Потър... Наистина страшен фик... Много си я обичам и нея, ама тя тука не е влизала никога, само се регна...
Стефи/Емчето/stefiemmawatson - Много готинка, много весела, обаче много забравя да пише глави *клати заплашително пръстче* А и тя спря да влиза...
Яни/iani/Roule77e/сириусблекохоличката - тя тука влезе колкото да понапсува Белатрикс, но е страшно сладка и много си ме кефка, нищо че не сме си писали много
Миро/DH/Demon Hunter - Без да се обиждаш, Миро, понякога наистина си голям инат, но понякога е доста забавно с тебе...
Ани/Джини М.Потър/Fleur De La Coeur - Голяма сладурана!!!
Сис/Felina/Grimalkin - Голяма душица Very Happy Не сме си писали много с нея, но е много сладка...
Хриси/Desert Rose - Ами не съм си писала с нея, но ми се струва сладка...
Ел/HelenaHarry/~EL~ - Абе респект кво друго - но и тя не влиза...

Ами, останаха Liandrin и LiL... надявам се и с тях да си станем симпатични SmileSmile
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Fleur De La Cour

Fleur De La Cour


Брой мнения : 9
Registration date : 14.11.2007

Архив на приятелството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив на приятелството   Архив на приятелството Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 10:34 pm

Ами аз какво да кажа. Много си обичкам двете Мимета! Големи сте сладурани!
Венс, естествено! Много забавно момиче и страшно добра приятелка!
Яни, много ясно! Къде без нея! Very Happy Страхотна е! Благодарности, че ме запали по хубава музика! Very Happy
Стелито и нея мн си я лоФ! много готин човек!
Ако съм пропуснала някой да не се сърди, просто не съм видяла, че е регнат! Laughing

Оо, и Ел разбира се, нея много я уважавам! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Архив на приятелството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив на приятелството   Архив на приятелството Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Архив на приятелството
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HP and a lot of flood :: Потребителите :: Форумци-
Идете на: