HP and a lot of flood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP and a lot of flood

sha lq lq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Най-тъжният момент в книгите

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Най-тъжният момент в книгите Empty
ПисанеЗаглавие: Най-тъжният момент в книгите   Най-тъжният момент в книгите Icon_minitimeЧет Яну 24, 2008 1:24 pm

Кои са за вас най-тъжните моменти в книгите?...В множествено число...защото знам че със сигурност не е само един...
Плакахте ли?....за кого?
=/
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Най-тъжният момент в книгите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-тъжният момент в книгите   Най-тъжният момент в книгите Icon_minitimeЧет Яну 24, 2008 3:17 pm

Днеска в тетрадката по география... Да, знам, че не е редно да започвам така, но ще видите. Та, днеска в тетрадката по география си писах I Love Fred & George и отдолу писах Gred & Forge и само за малко дето не се разревах насред часа. Както казах на адашката в скайпа, на самия момент когато Фред умира, не се разплаках. По-скоро се ядосах. Ядосах се, защото човек като Фред Уизли не може да умре по този начин! Ядосах се, защото Роу - след като толкова много е искала да убие един от близнаците - можеше да го направи по по-героичен начин, да умре в дуел, като герой! Той не заслужаваше смърт, още по-малко пък такава!!! Ядосах се, и защото момента е толкова претупан, че няма накъде повече! Някаква си експлозия, която така и не се разбра откъде се взе, бум - и той просто си отиде... Обаче, когато половин час по-късно затворих книгата прочетена, изведнъж като осъзнах какво е станало, и се разплаках. Истински. И отворих книгата и пак и пак препрочитах момента (знам, мазохистка съм.) И все още не съм включила напълно, че вече няма близнаците Уизли... Горкия Джордж...
Та това за мен определено беше най-покъртителното нещо в книгите. Фред! Фред, за Бога!!! Още ми се преобръща стомаха като се сетя...
Както и да е, отплеснах се, а и пак ми се насълзиха очите.
Все пак той си отиде с усмивка...
Доби... когато Хари го погребваше, и това, че последните му думи бяха името на Хари... Горкия Доби...
Хари на гробовете на Лили и Джеймс... Там се разплаках... Както и когато Хари четеше писмото от майка си...
Ядосах се на това, че изобщо не е отделено време на Лун и Тонкс. Не беше честно!
Както и всички останали, които умряха... все още не съм свикнала с мисълта, че са мъртви... Добре де, не ме е жал за всички. Хич не ме ебе за Белатрикс, за Скримджър (знам, жестоко е, но не ми е симпатичен) и за Бърбидж (дори не я знам каква е).
Дъмбълдор... На погребението... И там се разревах, когато Хари си мисли, че никога няма да се събуди от тоя кошмар и т.н... Божичко.
Иии Сириус... Накрая, но не и последен... Първия път, когато плаках истински на книга!!! Боже тая Бела хубу че умря...
Има и други моменти, сигурна съм. Ама не се сещам.
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
 
Най-тъжният момент в книгите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HP and a lot of flood :: Хари Потър :: Книгите-
Идете на: