HP and a lot of flood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP and a lot of flood

sha lq lq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кой стил ви е любим?

Go down 
+3
Demon Hunter
^^DaisY^^
Liandrin
7 posters
АвторСъобщение
Liandrin

Liandrin


Брой мнения : 21
Age : 34
Registration date : 13.01.2008

Кой стил ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой стил ви е любим?   Кой стил ви е любим? Icon_minitimeПет Яну 18, 2008 8:36 pm

Тъй като не мога да изброя всички стилове в музиката на анкета, ще може да си пишете свободно без гласуване. Very Happy
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Кой стил ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой стил ви е любим?   Кой стил ви е любим? Icon_minitimeПет Яну 18, 2008 9:10 pm

R & B, поп, английски песни от най-разнообразни стилове, без метъл, рок и подобни тежки неща, поп-фолк... Всичко по-така лекичко
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Demon Hunter

Demon Hunter


Брой мнения : 176
Registration date : 19.12.2007

Кой стил ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой стил ви е любим?   Кой стил ви е любим? Icon_minitimeПет Яну 18, 2008 9:15 pm

Главно метал, зависи от настроението какъв точно Smile Но понякога слушам и други работи в които не влиза бг музика.
Върнете се в началото Go down
http://fantasy-bg.net
Грег
Конникът без глава
Грег


Брой мнения : 515
Age : 33
Registration date : 14.11.2007

Кой стил ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой стил ви е любим?   Кой стил ви е любим? Icon_minitimeВто Яну 22, 2008 8:19 pm

Аме аз слушам повече сръбско,въпреки че всяка песен която ми хареса я слушам,тоест нямам определен стил не се ограничавам в един стил а си слушам всичко хубаво.
Върнете се в началото Go down
http://durmstrang.my32.net/forum/index.php?
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Кой стил ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой стил ви е любим?   Кой стил ви е любим? Icon_minitimeЧет Яну 24, 2008 10:20 pm

Слушам...много работи слушам...Ама чалга съкс...и класика съкс...х)

Слушам рок....слушам малко метъл...слушам малко рап...Ама основно слуша Гънс енд Роузес..Аксел рулира..<333

^^
Ама да не ме помислите за няква заклета металка...дето е с коса , немитеат от 5 години и с провиснали дрехи..х)..Мне...аз само музиката харесвам...ама дрехите не

(:
Върнете се в началото Go down
little runaway




Брой мнения : 7
Age : 30
Registration date : 14.01.2008

Кой стил ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой стил ви е любим?   Кой стил ви е любим? Icon_minitimeСъб Яну 26, 2008 7:24 pm

Метълите си мият косите тръст ми
Слушам:
Куин, Гънс ен роузис, Бон Джоуви, Гарбидж, Алис Купър, Аеросмит, Деф Лепърд, Нирвана, Секс пистълс, Ред хот чили пепърс, Ноу даут, Абба, Найтуиш, Евънесънс, Бетъни Джой Галеоти и Лед Зепелин.
Мда тва ми е сичката музика(и ОТХ ост-овете) =)
Върнете се в началото Go down
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

Кой стил ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой стил ви е любим?   Кой стил ви е любим? Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 3:40 pm

Нямам определен стил,който слушам.Както каза soni-слушам всичко,което ми харесва.
Avril Lavigne,Within Temptation,Evanescence,Nightwish,Tarja Turunen(новия й албум е жесток),но харесвам и диското.Всъщност нямам повече определени изпълнители.Ако една песен ми хареса,я слушам независимо на кой е. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Liandrin

Liandrin


Брой мнения : 21
Age : 34
Registration date : 13.01.2008

Кой стил ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой стил ви е любим?   Кой стил ви е любим? Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 9:35 pm

Мм, слушам от всичко по много, изключае български рап, поп-фолк, ии техното рядко ме радва. Любими стилове - ретро от 90те и метал. Като стана за въпрос, какво ще кажете за новата изпълнителка на Nightwish?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой стил ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой стил ви е любим?   Кой стил ви е любим? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой стил ви е любим?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HP and a lot of flood :: Потребителите :: Музика-
Идете на: