HP and a lot of flood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP and a lot of flood

sha lq lq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подаръкът на Джини

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Подаръкът на Джини Empty
ПисанеЗаглавие: Подаръкът на Джини   Подаръкът на Джини Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 12:15 am

Та..тва ми най-най-най-любимия момент от книга 7...направо перфектен!...ам вие какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
Demon Hunter

Demon Hunter


Брой мнения : 176
Registration date : 19.12.2007

Подаръкът на Джини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подаръкът на Джини   Подаръкът на Джини Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 1:49 am

Нямам нищо любимо от книга 7 освен историята Лили - Снейп
А специално за тоя момент беше толкова кратък, че яко се изнервих като го прочетах
Върнете се в началото Go down
http://fantasy-bg.net
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

Подаръкът на Джини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подаръкът на Джини   Подаръкът на Джини Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 3:45 pm

Demon Hunter написа:
Нямам нищо любимо от книга 7 освен историята Лили - Снейп
А специално за тоя момент беше толкова кратък, че яко се изнервих като го прочетах

Да,Роулинг можеше да отдели малко повече време за тях!Но нали си имаше за Рон и Хърми...Доволна съм.
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Подаръкът на Джини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подаръкът на Джини   Подаръкът на Джини Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 3:46 pm

Mimmy Potter написа:
Та..тва ми най-най-най-любимия момент от книга 7...направо перфектен!...ам вие какво ще кажете?

Мяу, искам да го видя на филм... много беше якуУуу... Можеше да е малко по-дълъг, Рон намери кога да се изтърси, Хари много гадно я заряза "Ще се видим по-късно" и толкова...
Но самата целувка беше... уникална...
Сравнението само не ми хареса много - "по-приятно и от Огнено уиски" - ми естествено, че ще е по-приятно, я някой да ми каже, че предпочита да се налива, отколкото да се натиска и няма да му повярвам... А тва, че сто процента обича Джини повече от Огненото уиски, си е едно на ръка.
Иначе момента е страшен!
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Sponsored content





Подаръкът на Джини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подаръкът на Джини   Подаръкът на Джини Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подаръкът на Джини
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HP and a lot of flood :: Хари Потър :: Хари и Джини!-
Идете на: