HP and a lot of flood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP and a lot of flood

sha lq lq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Малко външен принос

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Grimalkin

Grimalkin


Брой мнения : 149
Registration date : 17.11.2007

Малко външен принос Empty
ПисанеЗаглавие: Малко външен принос   Малко външен принос Icon_minitimeНед Дек 23, 2007 3:50 pm

За онези, които се оправят с английския достатъчно добре, част от местата, където се шляя понякога:
http://www.fanfiction.net/book/Harry_Potter/ - необятна колекция, можете да търсите по категории, герои и прочие... На страшно ценни неща съм попадала там Smile

http://www.harrypotterfanfiction.com/ - може би най-огромният съществуващ в момента архив за ХП фф


Само да ви предупредя: когато видите нещо маркирано като slash, по-добре не го четете Mad ако не си падате по педалски изпълнения де silent
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Малко външен принос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко външен принос   Малко външен принос Icon_minitimeВто Дек 25, 2007 5:14 pm

Тва ИИ ли трябва да е? Ако да... Тва фикче е велико! Малко странен, но въпреки това невероятен стил на писане! Чакам скоро ново!
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Grimalkin

Grimalkin


Брой мнения : 149
Registration date : 17.11.2007

Малко външен принос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко външен принос   Малко външен принос Icon_minitimeВто Дек 25, 2007 5:44 pm

Smile Smile Smile Нямах намерение да е ИИ бре, просто реших да дам малко линкове Smile
Ма се радвам че ти харесва де Very Happy
Върнете се в началото Go down
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

Малко външен принос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко външен принос   Малко външен принос Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 6:53 pm

Хъх,един малкомного Laughing тъпичък въпрос!Има ли фенфикшъни на френски? Laughing Просто съм адски зле с английския. Embarassed Френския си ми е на сърцето.
Върнете се в началото Go down
Grimalkin

Grimalkin


Брой мнения : 149
Registration date : 17.11.2007

Малко външен принос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко външен принос   Малко външен принос Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 7:15 pm

Има, на първия адрес от двата дето съм дала горе. Можеш да търсиш и по предпочитан език.
В нета сигурно има и още, но аз за френски като не съм се интересувала...
Върнете се в началото Go down
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

Малко външен принос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко външен принос   Малко външен принос Icon_minitimeСря Яну 09, 2008 7:35 pm

Още един тъп въпрос-Къде точно се търси по език? Laughing
Върнете се в началото Go down
Grimalkin

Grimalkin


Брой мнения : 149
Registration date : 17.11.2007

Малко външен принос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко външен принос   Малко външен принос Icon_minitimeСря Яну 09, 2008 8:54 pm

В горния ляв ъгъл, четвъртото формулярно поле. По подразбиране е "English", но като цъкнеш върху полето можеш да го смениш. После натискаш "Go" и си готова.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малко външен принос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко външен принос   Малко външен принос Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малко външен принос
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HP and a lot of flood :: Хари Потър :: Фенфикшъни-
Идете на: