HP and a lot of flood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP and a lot of flood

sha lq lq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Хайде бе!

Go down 
+2
Миш
Grimalkin
6 posters
АвторСъобщение
Grimalkin

Grimalkin


Брой мнения : 149
Registration date : 17.11.2007

Хайде бе! Empty
ПисанеЗаглавие: Хайде бе!   Хайде бе! Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 12:12 am

не мога да повярвам, че Книга 7 излезе и никой тук не го е отбелязал подобаващо!
Върнете се в началото Go down
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Хайде бе! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде бе!   Хайде бе! Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 6:54 pm

/


Последната промяна е направена от Миш на Съб Май 07, 2011 4:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Хайде бе! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде бе!   Хайде бе! Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 8:13 pm

Аз за ден и половина... Айдете да обсъждаме! Кво мислите за:
Дъмбо?
Снейп?
Хари и Джини (извинявайте не се сдържах)?
Фрееееед (пак не се сдържах)?
Кухов Безухов?
Великите нови лафове?
Всичко друго?
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Grimalkin

Grimalkin


Брой мнения : 149
Registration date : 17.11.2007

Хайде бе! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде бе!   Хайде бе! Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 8:51 pm

Айде bounce


Дъмбо? - честно, сериозно ми бръкна в здравето. само не ми е ясно кво е търсил в Грифиндор. Та той излезе най-слидеринския тип от сичките
Снейп? - мноу ме е яд на глупавия и безсмисления начин, по който Джо реши да го убие. То беше ясно, че ще умира, ама защо така тъпо?
Хари и Джини (извинявайте не се сдържах)? - можеше да има повече с тях... мрън... Исках Джини да има по-съществена роля...
Фрееееед (пак не се сдържах)? - хлип... хлип...
Кухов Безухов? - ох, saaaaad!...
Великите нови лафове? - ?? кои? мен лично едно от нещата, които ме дразнят, е почти пълната липса на вдъхновени реплики. Е, има на едно-две места... някой и друг лаф... но като цяло диалозите ми се струват подтискащо плоски.
Всичко друго? - ами пак да кажа. Тая история с даровете и семейната история на Дъмбо е много интересна и така нататък, но изобщо не я чувствам като развръзка на досегашните сюжети. Имам чувството, че Джо я е написала като съвършено отделен разказ, и в последния момент е решила - абе я чакай да я вплета в "ХП", ще намърдам вътре познатите герои, ще поизменя тук-там историята, та да се върже, и ей на, седма книга...
Върнете се в началото Go down
Грег
Конникът без глава
Грег


Брой мнения : 515
Age : 33
Registration date : 14.11.2007

Хайде бе! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде бе!   Хайде бе! Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 10:24 pm

АММ...Забравихте дна от главните герои
Върнете се в началото Go down
http://durmstrang.my32.net/forum/index.php?
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

Хайде бе! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде бе!   Хайде бе! Icon_minitimeВто Дек 18, 2007 6:25 pm

Дъмбо?-Потресена съм!
Снейп?-И за него също!Винаги съм мислела,че е гадняр!
Хари и Джини (извинявайте не се сдържах)?-Можеше дза има повечеи за тях!Но за Рон и Хърмиту имаше! Very Happy
Фрееееед (пак не се сдържах)?-*реве*
Кухов Безухов?-Милия!Много ми стана гадно за ухото му,но пък той се смее! Very Happy
Великите нови лафове?-Ем то нямаше много нови
Всичко друго?-Тая история с Даровете беше супер интересна!
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Хайде бе! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде бе!   Хайде бе! Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 3:02 pm

Новите лафове... С една френдка непрекъснато в даскало повтаряме, че Волди се придвижвал по бързо от Сивиръс Снейп при вида на шампоан - някой от близнаците го беше изръсил. А, и вече вместо Боже или нещо от сорта казваме В името на гащите на Мерлин... Не са толкова велики, ама аз си им се смея... Ам, и онези дет са цитатнати във Простотиите в книга седем...
А тва "великите" беше сарказъм към останалите... хм... поради липса на по точна дума "лафове" които уж трябваше да са ни смешни
Грег, кой главен герой?
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Grimalkin

Grimalkin


Брой мнения : 149
Registration date : 17.11.2007

Хайде бе! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде бе!   Хайде бе! Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 3:04 pm

Рон и Хърма?

Много по-забавни ми бяха в предишната книга, честно.
Кво излезе... Роналд прочел някво тъпо книжле (кво да обърнем) и вече го раздава експерт по сваляне на мацки, омфг!...
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Хайде бе! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде бе!   Хайде бе! Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 3:10 pm

Grimalkin написа:
Рон и Хърма?

Много по-забавни ми бяха в предишната книга, честно.
Кво излезе... Роналд прочел някво тъпо книжле (кво да обърнем) и вече го раздава експерт по сваляне на мацки, омфг!...

Дам, Рон Детонеможедведумидавърженамомиче и Дочетвъртачастдаженезнаешечехърмаяниемомиче, станал сваляч от класа, колко яко, а? И то от книжка о.О.
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Jane Carter

Jane Carter


Брой мнения : 31
Age : 31
Registration date : 24.06.2008

Хайде бе! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде бе!   Хайде бе! Icon_minitimeВто Юни 24, 2008 7:17 pm

Нямам думи просто.Макар че отдавна я прочетох,но карай.
Нежожах да повяравам,че Дъмбълдор е е е ...... той е могъл да бъде такъв.Да знае всичко и да го крие.По едно време докато четох книгата ми опротивя,но после накрая когато се разрева ми се скъса сърцето и взе,че ми се издигна отново в очите.
Снейп винаги си ми е бил любимец.Знаех си,че точно по заповед на Дъмбълдор го уби.Толкова ми стана жал за него,че при главата "Приказка за принца" съм ревала така както рева в редките си случай.Изключително смел.Да не повярваш,че в това сърце е можело да се крие една толкова силна несподелена любов .
Мисля,че Роулинг добре е подредила или написала това точно така да стоят отношенията м/у Хари и Джини.Това като чели ще подтиква Хари да свършва по-бързо и да се върне при Джини.Пък и нали той мислеше доста за нея,а сигорно и тя.
Фред толкова е тъжно.Как може човек да каже Джордж без до него да звучи и Фред.Мн е тъжно.Те бяха наистина незарделни.Нз как се е чувствал Джордж.Мн тъжно.
Един от лафовете който направо ме разби докато го четох е този.Що го пусна малко по дълъг за да се схване за кво става на въпрос.
Цитат :
„Е, кой не би искал малко почивка, след всичката работа, която е свършил? — попита Фред. — Хора, не се поддавайте на някакво фалшиво чуство на сигурност, мислейки, че той е извън страната. Може да е, а може и да не е, но фактът, че той може да се движи по-бързо, отколкото трае срещата между Сивиръс Снейп и шампоанът му, когато иска, така че не разчитайте на това, че той е далеч, ако мислите да поемате някакви рискове. Никога не съм мислил, че ще го кажа, но сигурността на първо място!“
А като цяло исторята с даровете на смъртта беше доста добре измислена.
Като цяло книгата мн ми хареса направо можеше да почувстваш това което чувстваха геройте.Беше ми страштно подтистнато също както се чувстваха Хари и Хърми след като Рон ги напусна.Абе изключителна си е книгата.Но наистина нямаше мн лафове.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хайде бе! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде бе!   Хайде бе! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хайде бе!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HP and a lot of flood :: Хари Потър :: Книгите-
Идете на: