HP and a lot of flood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP and a lot of flood

sha lq lq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Познахте ли? Признайте си!

Go down 
+2
Desert Rose
Grimalkin
6 posters
АвторСъобщение
Grimalkin

Grimalkin


Брой мнения : 149
Registration date : 17.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 10:01 pm

Без да се фукам, още от първата книга бях заплюла Хари за Джини. От сцената, където тя го вижда за първи път. Просто си знаех, че в края на краищата ще се съберат, и ми беше интересно да видя как точно ще го измисли Джо. Не знам дали е интуиция или просто съм изчела достатъчно завръзки и развръзки, та съм се научила да надушвам авторовите замисли... както и да е. Исках да питам, честно, вие кога и как се усетихте, че между тия двамата ще стане нещо? Стискахте ли палци на Хари за "случая Чо" или нямахте търпение тая да ви се разкара от погледа? Нервехте ли се на поредицата гаджета на Джини, или се подсмихвахте "само така"?
И да не лъжете, ей!
Върнете се в началото Go down
Desert Rose




Брой мнения : 128
Age : 30
Registration date : 12.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 10:36 pm

само аэ ли не съм поэнала Rolling Eyes
не предполагах,че Хари ще хареса Джини
чак към пета книга (или по-рано беше scratch ) нэ эащо ми светна
А эа Чо в началото стисках палци,ама то стана ясно коя е эа Хари и коя иэобщо не го эаслужава
Върнете се в началото Go down
http://1010.forumotion.com/
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeПон Ное 19, 2007 8:38 am

Ам аз още от втората им се надявах, но, честно, не съм предполагала, че ще тръгнат. В четвърта почна да ми святка (където Рон казва Джини да иде с Хари на бала) - не знам защо, ама нещо оттам ми подсказа. Ии в пета ми стана съвсем ясно - "не че не те харесва и сега" - беше казала Хърмаяни, и аз си помислих "Щом тя още го харесва, значи може да стане, той сигурно е пораснал достатъчно за нея". И през цялото време стисках палци на Джини за Хари, ама на Хари за Чо... Е, неприятно ми стана, когато тя го отряза за бала, но то беше, само защото Хари се подтисна. А пък във шестата, още като прочетах ей тва "Хари изпита раздразнение, когато тя се отдалечаваше с дългата червена коса, танцуваща по гърба й. През лятото беше свикнал тя да е близо до него и беше забравил, че в училище тя рядко се задържа при него, Рон и Хърмаяни" - направо подскочих до небето от кеф, и веднага занесах книгата на майка ми - щото тя е за Хари/Хърмаяни - и й викам ВИДЯ ЛИ ВИДЯ ЛИ ВИДЯ ЛИ!!!
Голям смях бях
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeПон Ное 19, 2007 1:38 pm

...Стискам палци Джо да ги събере още от "Стаята на тайните"....ама мноУ късно й дойде ума в главата....та както и да е.....Хари и Джини са безобразно сладки заедно....направо....сладурчета...както каза адашката като прочетох че ХаритУ се нерви , че Джини не е близо до него...хе-хе...ми разбрах каква е работата....Пфу...а пък когато Хари имаше вземане-даване с Чо....и когато се целунаха....направо щях да се изповръщам....блаа.....Мога само едно нещо да кажа
Harry and Ginny 4ever
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeПон Ное 19, 2007 4:41 pm

Бе ти много го обичаш това изречение...
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeПон Ное 19, 2007 7:41 pm

Хе-хе,,,ми естествено, че ще ми е любимото....изречение...наляво и надясно го разправям... lol!

Иии аз пак ще ти пиша отдолу... И мен ме кефи!
Върнете се в началото Go down
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 9:51 pm

Още от Стаята на тайните ги чакам!Никога не съм предполагала,че Хари ще е с Хърмаяни!Съвсем честно!А и много се кефех на гаджетата на Джини!Само така! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 9:53 pm

То тва за Хари и ХърмитУ тръгна някъде от третия филм ....ама е страшно нелепа и тъпа идея...Хари и Хърмаяни заедно...блаааааа...Хари и Джини звучи много по добре пък и са по-сладки заедно Very Happy
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 10:01 pm

Брат ми много се кефеше на прегръдката м/у Хари и Хърмаяни във "Стаята"... Все като го гледахме, скачаше и почваше да вика "горчиво"...
А аз се кефех Хари като хваща ръката на Джини... И двата пъти...
Така че...
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 11:47 pm

Хари и Хърмаяни като двойка....тва е извратено....блаааааа...Хари и Джини повече си ходят.... Wink
Върнете се в началото Go down
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 3:45 pm

Mimmy Potter написа:
Хари и Хърмаяни като двойка....тва е извратено....блаааааа...Хари и Джини повече си ходят.... Wink

Пффт.Що да е извратено?
Върнете се в началото Go down
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeВто Яну 29, 2008 1:08 pm

Емчето написа:
Mimmy Potter написа:
Хари и Хърмаяни като двойка....тва е извратено....блаааааа...Хари и Джини повече си ходят.... Wink

Пффт.Що да е извратено?
Защото...защото Хaри е готин и смел пич и си обича Джини...Хърмс...грубо казано е един затворен в себе си зубър...Просто са ми несъвместими...Хубаво е човек да има приятел като Хърмаяни...но ако се бяха събрали...Хърмс през 5 минути щеше да мрънка..."ама заащо не направи това?...Ама защо направи това...етц"
^_^
Върнете се в началото Go down
Demon Hunter

Demon Hunter


Брой мнения : 176
Registration date : 19.12.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeВто Яну 29, 2008 7:10 pm

Щом това смяташ за извратено, да те питам какво мислиш за двойка Снейп и Хърмаяни Very Happy

За Хари и Джини, чесно казано не предполагах до книга 6 щото не се бях замислял много по тоя въпрос. Ама още в началото на книга 6 ми стана ясно и се накефих Smile
Върнете се в началото Go down
http://fantasy-bg.net
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeВто Яну 29, 2008 8:33 pm

[quote="Demon Hunter"]Щом това смяташ за извратено, да те питам какво мислиш за двойка Снейп и Хърмаяни Very Happy /quote]
Никога не съм ги смятала за двойка и никога няма да ги смятам...
(:
Върнете се в началото Go down
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeВто Яну 29, 2008 9:14 pm

Crazy Bunny написа:
Емчето написа:
Mimmy Potter написа:
Хари и Хърмаяни като двойка....тва е извратено....блаааааа...Хари и Джини повече си ходят.... Wink

Пффт.Що да е извратено?
Защото...защото Хaри е готин и смел пич и си обича Джини...Хърмс...грубо казано е един затворен в себе си зубър...Просто са ми несъвместими...Хубаво е човек да има приятел като Хърмаяни...но ако се бяха събрали...Хърмс през 5 минути щеше да мрънка..."ама заащо не направи това?...Ама защо направи това...етц"
^_^

Не,сериозно,не виждам нищо извратено.Виж Рон и Джини...това е друга работа.Като си го помисля и ми се драйфа.Но те не са никакви.Нищо изратено няма.Хърмаяни и Снейп...NO COMMENT!!!
Върнете се в началото Go down
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeВто Яну 29, 2008 9:19 pm

Емчето написа:
Crazy Bunny написа:
Емчето написа:
Mimmy Potter написа:
Хари и Хърмаяни като двойка....тва е извратено....блаааааа...Хари и Джини повече си ходят.... Wink

Пффт.Що да е извратено?
Защото...защото Хaри е готин и смел пич и си обича Джини...Хърмс...грубо казано е един затворен в себе си зубър...Просто са ми несъвместими...Хубаво е човек да има приятел като Хърмаяни...но ако се бяха събрали...Хърмс през 5 минути щеше да мрънка..."ама заащо не направи това?...Ама защо направи това...етц"
^_^

Не,сериозно,не виждам нищо извратено.Виж Рон и Джини...това е друга работа.Като си го помисля и ми се драйфа.Но те не са никакви.Нищо изратено няма.Хърмаяни и Снейп...NO COMMENT!!!
Хора...мислете нормално бря...Рон и Джини са брат и сестра..какво по дяволите може да има между тях...!?...А Хърмс и Хари...вече казах...пич+зубър=тъпа и извратена комбинация...=/
(:
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeВто Яну 29, 2008 9:31 pm

Стеф, тя няма предвид извратено в смисъла в който е извратено Рон и Джини... не извратено в буквалния смисъл... ама все пак... и ти не си "за" Хари и Хърмаяни като двойка, така че... за какво спорите...
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeВто Яну 29, 2008 9:35 pm

^^
Мимс....винаги ме разбираш
(:
сори за фллуда..х)
Върнете се в началото Go down
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeСря Яну 30, 2008 8:37 pm

Що реши,че споря?Много ясно,че знам,че Джини и Рон са брат и сестра.Не съм "за" Хари/Хърмаяни,нито Хърмаяни/Драко(бллла),но никога не съм твърдяла,че ще изглеждат зле.Не мога да си ги представя като двойка,но не мисля,че ще е чак толкова зле.
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeСря Яну 30, 2008 9:20 pm

Как ти даде сърце да го кажеш!!!
Хари си е за Джини...
А Хърмаяни... хм... Хърмаяни си е за Рон... той е... той е готин... макар че още не съм сигурна, че тя го заслужава...
И ти като една моя приятелка...
Хора, Хари и Хърмаяни НЕ СА Дан и Ема!!!
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 10:17 pm

Fred's Girl написа:
Хора, Хари и Хърмаяни НЕ СА Дан и Ема!!!

Знам!Знаеш ли на колко хора съм го казвала.Но Дан и Ема НЕ СА гаджета!Просто казах,че няма да изглеждзат зле,както и Дан и Ема.Но едното е решение на Роу(а и аз повече се кефя на Рон и Хърмаяни),а другото си зависи от самите Дан и Ема(на мен ми се струва нещо с Ема и Рупърт,ама си въобразявам най-вероятно Rolling Eyes )А сега не ме убивайте,но харесвам Рон и Хърмаяни повече като двойка,отколкото Хари и Джини.
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 10:27 pm

Ема и Руп <333 И Дан и Бони <333... А и няма нищо лошо в тва да те кефят Рон и Хърмито, и мен ме кефят... Въпроса е, че... Хари и Хърмаяни... ужас... Абе за изглеждането не казвам, че ще изглеждат зле, нали имах картинки разни, обаче като двойка... не стават.

А сега дайте да се върнем на темата...
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 10:48 pm

Fred's Girl написа:

А сега дайте да се върнем на темата...

Ем тя се изчрпа...
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 1:12 am

Е тогава да сменим името, а? Дай предложение Wink
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Sponsored content





Познахте ли? Признайте си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познахте ли? Признайте си!   Познахте ли? Признайте си! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Познахте ли? Признайте си!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HP and a lot of flood :: Хари Потър :: Хари и Джини!-
Идете на: