HP and a lot of flood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP and a lot of flood

sha lq lq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 На кого приличате? =]

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

На кого приличате? =] Empty
ПисанеЗаглавие: На кого приличате? =]   На кого приличате? =] Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 11:29 pm

/


Последната промяна е направена от Миш на Съб Май 07, 2011 4:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

На кого приличате? =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кого приличате? =]   На кого приличате? =] Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 11:49 pm

Амии... Аз лично съм някакво мутантче, микс от всичко Х) Имам по малко от Рон, по малко от Хари, по малко от близнаците, по малко от Джини, по малко от Луна, по малко от Невил, че, от време на време, като ме хване няк'во странно ученолюбие, имам по малко и от Хърмата. Cool
Върнете се в началото Go down
Grimalkin

Grimalkin


Брой мнения : 149
Registration date : 17.11.2007

На кого приличате? =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кого приличате? =]   На кого приличате? =] Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 6:24 pm

А, е, не, мен в тия книги ме няма... Впрочем може би съвсеееем малко приличам на Слъгхорн... в едно отношение... хаха... и аз ставам сантиментална, ама само като се напия...
Добре де, имам и нъничко от Тонкс, ама само мъ-ъ-ъничко...
Върнете се в началото Go down
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

На кого приличате? =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кого приличате? =]   На кого приличате? =] Icon_minitimeЧет Ное 22, 2007 11:32 pm

/


Последната промяна е направена от Миш на Съб Май 07, 2011 4:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

На кого приличате? =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кого приличате? =]   На кого приличате? =] Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 10:33 am

Дам, и на мен ми приличаш на Джини от снимките дето ми прати. Защо не си боядисаш косата, ще си имаме Джини във форума Laughing Аз съм някъв микс - страх ме е от паяци (честно!) като Рон, в даскалото (незнайно защо! честно, учебник не отварям!) се справям добре като Хърмаяни, малко съм "отвеяна от вихъра" като Лунчето, шантава съм като Фреееед *реве* и Джордж, много лесно кипвам като Хари, имам няколко черти от Джини, Невил, Тонкс и г-жа Уизли, които няма да изреждам.
Пълна противоположност - Чо и Лун. Чо е няква хипер ревла, а аз вместо да рева предпочитам да крещя, или да удрям боксовата круша на брат'чед ми Laughing Повече помага Laughing Е, когато ми дойде в повече си поплаквам... Но е рядко. А Лун е някъв супер хладнокръвен, супер сдържан... което е много хубаво, разбира се, но аз не мога така.
А по външност приличам на мене си.
А имам една приятелка, която прилича на Ема Уотсън.
Но това е друг въпрос.
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

На кого приличате? =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кого приличате? =]   На кого приличате? =] Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 1:01 pm

/


Последната промяна е направена от Миш на Съб Май 07, 2011 4:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

На кого приличате? =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кого приличате? =]   На кого приличате? =] Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 4:10 pm

Хаха, майка ми се нави, обаче с къна, не с боя (ама мойта майка ми прави компания в броенето на дните до 7ма книга така че...)
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

На кого приличате? =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кого приличате? =]   На кого приличате? =] Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 4:15 pm

Казвали са ми че приличам на Ема(честно)ама не съм сигурна! Rolling Eyes Иначе много ми се ще! Laughing
Върнете се в началото Go down
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

На кого приличате? =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кого приличате? =]   На кого приличате? =] Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 7:43 pm

/


Последната промяна е направена от Миш на Съб Май 07, 2011 4:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

На кого приличате? =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кого приличате? =]   На кого приличате? =] Icon_minitimeСъб Ное 24, 2007 1:03 pm

Не, тя майка ми само с къна дава, а няма още къна в магазините.
Около Декември ще се боядисвам.
Ако не взема да се омацам, ще е добре.
А майка ми е луда по Хари Потър... Като излезе Философския на филм, майка ми го гледа и после веднага ми поиска книгата да чете, и оттогава двете си правим домашна Потър-Мания.
Брат ми знае филмите на изуст, даже почна да чете шеста част (всъщност почна да чете трета ама аз го накарах да чете шеста. Защо ли...)
Баща ми нарича котката Хари Котар. (а самия Хари го нарича Хари Смотан, ама както и да е)
Изобщо голямо харипотъросване става вкъщи.
Единствения проблем е, че майка ми харесва Хари/Хърмаяни.
Но аз я навивам за Хари/Джини.
Даже й казах, че имат деца.
И тя ми се развика.
Не иска да знае нищо от 7ма част.
Ама аз й мрънкам за Фред.
И тя се нерви.
Но това е друг въпрос.
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

На кого приличате? =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кого приличате? =]   На кого приличате? =] Icon_minitimeСъб Ное 24, 2007 5:39 pm

Мен пък майка ми ме накара да прочета първата книга!И сега сигурно много съжалява! Laughing И тя го харесва,и леля ми го чете също,ама и двете не щат да им кажа нищо за седмата книга. Neutral А иначе тя е за Рон/Хърмаяни и Хари/Джини. Very Happy
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

На кого приличате? =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кого приличате? =]   На кого приличате? =] Icon_minitimeСъб Ное 24, 2007 7:33 pm

Абе тя и мойта е за Рон/Хърмаяни... Ама и за Хари/Хърмаяни... Не знам как стават тия работи.
А тя каза, че Хари не познавал Джини достатъчно добре.
А аз й отговорих, че прасетата летят.
А тя ми каза, че съм луда.
А аз й казах да си препрочете книгите.
А тя каза, че няма смисъл.
А аз й казах, че Хари познава Джини МНОГО добре, все пак я знае от 5-6 години.
А тя ми каза, че познава Хърмаяни по-добре.
А аз й казах, че той не я харесва.
И тва беше.
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Емчето

Емчето


Брой мнения : 180
Age : 30
Registration date : 21.11.2007

На кого приличате? =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кого приличате? =]   На кого приличате? =] Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 4:41 pm

Тц тц.Типичен спор между майка и дъщеря! Laughing
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

На кого приличате? =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кого приличате? =]   На кого приличате? =] Icon_minitimeНед Юни 22, 2008 4:36 pm

Емчето написа:
Тц тц.Типичен спор между майка и дъщеря! Laughing

Нали Laughing
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Sponsored content





На кого приличате? =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кого приличате? =]   На кого приличате? =] Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На кого приличате? =]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HP and a lot of flood :: Хари Потър :: Книгите-
Идете на: