HP and a lot of flood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP and a lot of flood

sha lq lq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Любим герой =]

Go down 
+2
Suzumiya
Миш
6 posters
АвторСъобщение
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Любим герой =] Empty
ПисанеЗаглавие: Любим герой =]   Любим герой =] Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 11:13 pm

/


Последната промяна е направена от Миш на Съб Май 07, 2011 4:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Любим герой =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой =]   Любим герой =] Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 11:57 pm

Джини, защото е единственото момиче в семейството си и все пак не е лигла /което, повярвайте ми, не става лесно, говоря от опит Х)/. Защото е борбена, защото е силна, защото е червена Cool

Рон, защото е... Рон Laughing Не знам защо точно, първична симпатия Х)

Луна, защото е оригинална, с въображение, странна, луда, напукист и защото умее да вдъхва живот дори на всичко, дори и на нагънаторогите шнорхелоподобни квакльовци ^^

И Невил, защото /СПОЙЛЕРИ!/ измина дълъг, нелек път. Защото е нужна смелост, за да се изправиш срещу враговете си, повече, за да се изправиш срещу приятелите си и още повече, за да се изправиш срещу самия себе си, да се приемеш и промениш. Защото е момче, което в първата книга трепереше дори при мисълта за опастности, защото стана момче, което се изправи пред Волдемор и му изкрещя в лицето "Войнството на Дъмбълдор" тогава, когато нямаше никаква надежда. ^^
Върнете се в началото Go down
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Любим герой =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой =]   Любим герой =] Icon_minitimeВто Ное 13, 2007 12:01 am

/


Последната промяна е направена от Миш на Съб Май 07, 2011 4:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Любим герой =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой =]   Любим герой =] Icon_minitimeВто Ное 13, 2007 8:50 am

Въй! Отрепете ме веднага с камъни! Верно, Фред и Джордж забравих! Shocked Shocked
Та... И те са ми любимчета. Нужно ли е да обяснявам защо? Laughing
Върнете се в началото Go down
Grimalkin

Grimalkin


Брой мнения : 149
Registration date : 17.11.2007

Любим герой =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой =]   Любим герой =] Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 6:16 pm

Севито...

Нямам сили вече да обяснявам защо. Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Любим герой =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой =]   Любим герой =] Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 3:38 pm

Хари - на първо място, естествено. Защото е Хари, а аз съм като малките деца - главния герой в една "приказка" винаги ми става любимец. Джини си върви с него, в комплект, както каза адашката, затова слагам и нея на първо, защото е много готина, и защото умее да отстоява себе си!
ФРЕД И ДЖОРДЖ! Колебах се дали да не ги сложа на първо, но Хари все пак е по-заслужил. А тях ги обичам, обожавам, боготворя... И каквото друго се сетите от сорта.Велики са! Не искам да говоря вече, щото току-виж съм се разплакала... In-Lof!!!
Рон... Обожавам си го него също! Абе всички Уизлита си ги обожавам, но близнаците, Рон и Джини най-много! Да речем, че Хърмаяни върви с Рон в комплект... така че айде и тя на трето.
Невил и Луна... Ех навсякъде по двама, ама не мога да определя кого харесвам повече. По същите причини, които спомена и Таня. Само мога да добавя за Невил, че пътя, който той извървя, не може да се сравни с никой от другите герои, може би само с този на Хари, но не съвсем. Помните ли малкото момче, което си беше изгубило жабата и обикаляше от купе в купе да я търси? А помните ли детето, което Хърмаяни вкамени насред общата стая, защото бе намерил сили да се опълчи на приятелите си? Помните ли момчето, което трепереше от страх пред професор Снейп? (о, не, пак се разхилих при спомена за онази шапка). Помните ли когато се сби с Краб и Гойл на трибуните? (звезден миг за малкия Невил). А сега? Сега виждаме момчето, което не остави приятелите си дори за миг, момчето което на три пъти се опълчи срещу смъртожадни - веднъж в Министерството и два пъти в Хогуортс, момчето, което
Таня написа:
се изправи пред Волдемор и му изкрещя в лицето "Войнството на Дъмбълдор" тогава, когато нямаше никаква надежда.
,
момчето, което унищожи последния хоркрукс...
И Луна... Ами тя е велика!
Друг - Лупин и Тонкс! И Теди, разбира се. Абе обичам си ги.
Моли! Леле тая жена ми скри шапката! Как само уби Белатрикс... Аууу достойна майка на седем достойни деца!
Джеймс Сириус (сори но сърце не ми дава да напиша просто Джеймс), Ал и Лили - абе супер сладки са и тримата, и са взели по най-яките неща от родителите си Razz
Сириус... Защо всички го забравихте тоя човек, който до последния си дъх остана верен на приятелите си, верен на Хари, човека, способен да промени света... Лап...
Джеймс и Лили - no coment
Опаш - ИЗНЕНАДА, да, но просто е мародер и четворката е някак незавършена без него, иначе си го мразя.
Белатрикс - ОПА, Мразя я, но ми е любимка, като изграждане на героя , а не като личност... Перфектната злодейка!
Егати поста дето стана. Има още много, Артър ме кефи, Бил, Фльор, Чарли, Пърси, Роуз, Хюго, Драко взе да ме кефи, Хагрид, разбира се, Макгонагол респект, Снейп, Доби... Просто не ми се пише повече, а и поста стана твърде дълъг. Не исках да ги пренебрегвам, много си ги лоф и тях, но...
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Demon Hunter

Demon Hunter


Брой мнения : 176
Registration date : 19.12.2007

Любим герой =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой =]   Любим герой =] Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 8:39 pm

Grimalkin написа:
Севито...

Нямам сили вече да обяснявам защо. Crying or Very sad

Нямам какво повече да кажа Smile
Върнете се в началото Go down
http://fantasy-bg.net
Desert Rose




Брой мнения : 128
Age : 30
Registration date : 12.11.2007

Любим герой =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой =]   Любим герой =] Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 9:45 pm

Сивиръс-обичам го,друго обяснение няма Laughing
Хари-още от първи клас съм влюбена в него Laughing а и все пак е главният герой
Фред-няма нужда да пояснявам Neutral
Луна-от седма книга эапочна да ми прави добро впечатление
Върнете се в началото Go down
http://1010.forumotion.com/
Grimalkin

Grimalkin


Брой мнения : 149
Registration date : 17.11.2007

Любим герой =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой =]   Любим герой =] Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 9:49 pm

Напоследък взех нещо много да се радвам и на Луна. Ей такъв човек бих се радвала да имам за приятел Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любим герой =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой =]   Любим герой =] Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любим герой =]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HP and a lot of flood :: Хари Потър :: Книгите-
Идете на: