HP and a lot of flood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP and a lot of flood

sha lq lq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Раэкаэи (ИИ)

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Desert Rose




Брой мнения : 128
Age : 30
Registration date : 12.11.2007

Раэкаэи (ИИ) Empty
ПисанеЗаглавие: Раэкаэи (ИИ)   Раэкаэи (ИИ) Icon_minitimeСъб Май 31, 2008 9:31 pm

Ако се намери кой да коментира първия раэкаэ...Много ще съм благодарна на критиката Smile
Върнете се в началото Go down
http://1010.forumotion.com/
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Раэкаэи (ИИ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раэкаэи (ИИ)   Раэкаэи (ИИ) Icon_minitimeПон Юни 02, 2008 6:08 pm

Баси, насълзиха ми се очите..
Много е мило и много истинско!
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
just broken...

just broken...


Брой мнения : 74
Age : 29
Registration date : 18.01.2008

Раэкаэи (ИИ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раэкаэи (ИИ)   Раэкаэи (ИИ) Icon_minitimeСря Юни 04, 2008 8:42 pm

Нечовешко яко е... Толкова чувства в два реда, не знам как да го опиша, просто в невероятно въздействащо. Пусни го където искаш, дори Волди би се разциврил.
Върнете се в началото Go down
Amor Gitano




Брой мнения : 28
Registration date : 25.02.2008

Раэкаэи (ИИ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раэкаэи (ИИ)   Раэкаэи (ИИ) Icon_minitimeПет Юни 06, 2008 4:25 pm

Bravo

Разказа ти е наистина много чувствен и силен, с идея за какво ще става на въпрос, но и с някой пропуски. Не искам да ми казвате, че само кусури търся, просто ще е по-добре Хриси да знае къде да вложи повече следващия път.
Опитай да караш в едно време през целия разказ, защото имаше един абзац, в който постоянно ги сменяше и наистина е объкващо. Ако пишеш в сегашно време - слънцето изгря - пиши през цялото време така, разбира се, на места отклоненията са задължителни.
Нямаше правописни грешки, затова ще ти кажа Браво, също, защото не винаги хората имат желание да проверяват, а те развалят, както ти сама ми каза. Ти обаче имаш липса на грешки и това е под всякаква критика Baunce
И пак много хубав разказ, може би трябваше да е и малко по-дълъг, определено щеше да е още по-як, но следващите да се надяваме ще стават все по-дълги и по-интересни.
А и не се притеснявай от читателите в пм, там, за да оценят това, което пишеш трябва да имаш кръг приятели от потребителите, така че, не се плаши от липса на коментари или критика. Все пак, за да се утвърдиш трябва да опитваш - може първия път да не стане, имаш право на много опити, нали?! Wink
Ние ще коментираме и там.
Върнете се в началото Go down
http://poesie.topicboards.com/index.htm
Fleur De La Cour

Fleur De La Cour


Брой мнения : 9
Registration date : 14.11.2007

Раэкаэи (ИИ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раэкаэи (ИИ)   Раэкаэи (ИИ) Icon_minitimeНед Юни 15, 2008 12:46 pm

Хора, сигурни ли сте, че знаете значението на думата "чувствен" понеже тук няма нищо чувствено.
Разказа е просто невероятен! Идеше ми да се разплача, пускай го в ПМ, да не ти пука, страхотно е! Имаш талант определено!
Върнете се в началото Go down
Desert Rose




Брой мнения : 128
Age : 30
Registration date : 12.11.2007

Раэкаэи (ИИ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раэкаэи (ИИ)   Раэкаэи (ИИ) Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 4:31 pm

Точно това ми трябваше преди иэпита (който е утре Very Happy )
Благодаря...эа куража и дрън-дрън
Имам чувството,че може и да го вэема с 5.90 (ама и 5.80 е достатъчно)
Эа следващите раэкаэи ще кажа,че не са иэпълнени с толкова чувства и не се гордея особено с тях.Остава да се редактират и пускам.
И още нещо,с което не се гордея особено.Идеите на два от тях са вэети от Елин Пелин-това бе единственият начин да се отърва от влиянието им над мен Very Happy .Чувствам се като крадец.
Върнете се в началото Go down
http://1010.forumotion.com/
Sponsored content





Раэкаэи (ИИ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раэкаэи (ИИ)   Раэкаэи (ИИ) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Раэкаэи (ИИ)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HP and a lot of flood :: Хари Потър :: Фенфикшъни-
Идете на: