HP and a lot of flood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP and a lot of flood

sha lq lq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Конкурс!!!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Конкурс!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Конкурс!!!   Конкурс!!! Icon_minitimeПет Май 23, 2008 11:30 pm

Такам.. Анито каза, че може да пуснем някое конкурсче, да стане по-интересно. И аз, понеже съм на такава вълна, давам един конкурс (Анито ще се сети защо точно на тази тема? След драсканиците, които й пращах)

Такам. Не ме бива в обясняване на правила. Значи. Конкурса се състои.. абе така да го кажем, пренаписване на някоя част от книгата от гледната точка на избран от вас герой. И ще бъдат Хари/Джини моменти. Ето ги:

1. В Стаята на Тайните, когато Джини се събужда. Възможни гледни точки - Джини или при особено добре развинтена фантазия може и Фоукс.
2. В трета част, когато минават през бариерата и Пърси отива при Пенелопи. Там Хари и Джини са сами, така че има къде да се развива действието. Възможни гледни точки - Джини, Пърси, Пенелопи, някой съученик на Хари/Джини по избор, но да е казано името.
3. Когато Рон в 4та част казва, че Джини може да отиде на бала с Хари. Гледни точки - Джини, Рон, Хърмаяни. (А може да се напише и самия бал, ако изберете това)
4. Пета част, в библиотеката. Гледни точки - Джини, мадам Пинс.
5. Целувката в 6та част. Гледни точки бол.
6. Когато Джини и Хари се срещат в Нужната стая в 7ма част. Гледни точки пак бол.

Така. Ако някой мине през форума и реши да напише нещо - На ЛС на мен или на Ани (Fleur De La Cour). Заглавието на ЛС-то да е номера на темата и гледната точка, от която пишете.
Само да не се отклонявате от гледната точка. Можете да променяте каквото си искате в момента - ако щете, можете да ги накарате да се таковат насред гарата.
Ще има награди!

Категории за печалба:
Най-весел разказ
Най-романтичен разказ
Най-развинтена фантазия

Надявам се да се намерят 3ма участници, че да можем да раздадем наградите flower
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Конкурс!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс!!!   Конкурс!!! Icon_minitimeСъб Юни 21, 2008 7:07 pm

Като единствен участник, Desert Rose печели всичките награди. Ето какво ми прати тя:

Слънцето хвърляше последните си лъчи над Хогуортс.Няколко снопа от тях щедро се бяха пръснали из Общата стая на Грифиндор и огряваха лицето на чернокосо очилато момче-Хари Потър.
До този миг той незаинтересовано от време на време поглеждаше към Рон и Джини,които обсъждаха предстоящия Коледен бал.Чудеше се дали Рон ще се изпари някога,за да се наслади егоистично на красотата на Джини.
-Добре де…-Рон изглеждаше като попарен-Почва да ми писва.Джини,ти можеш да бъдеш дама на Хари…
Потър зяпна невярващо.Наистина ли чу добре? Бон-бон му отстъпва скъпата си сестра? “Даааа”-премлясна той и загледа жертвата си.Колко огнени коси имаше само....Изчерви ли се,или така му се стори?”Ама тя била по-секси,отколкото предполагах”-лигите вече напираха да иэляэат навън.За миг се погнуси от самия себе си,но после отново зяпна Джини.
-Не мога-отвърна тя.-Ще бъда с Невил…
Хари зяпна.С онзи,задръстения?
За миг устата му пресъхна и той мъчно преглътна.Неговата Джини с онзи плужек?
-Мислех,че си падаш по Хари-Рон съвсем заприлича на риба на сухо.Очите му се опулиха невярващо.
“И аз мислех същото”-едва не изтърси,но вместо това само сви заканително юмрук срещу Невил.Само да му паднеше.След малко се успокои,че Джини ще му пусне,каквото и да става,и кравешкото изражение отново се върна на лицето му.Успя да ограби джобните за Хогсмийт на един първокурсник и доволен от пълния със събития ден,късно вечерта отново се запъти към Джини.
-Джини,аз такова…ъъъ…ми…смел съм и ще ти го кажа.Пуснимима!
“Тоя пък какво е пил?”-кисело си помисли Джини,но после се сети,че е безнадеждно влюбена в него и кокетно му се усмихна.
Хари грейна и реши,че думите са излишни.Разбра,че с никакви думи не би успял да я спечели-оставаше му да действа.
Хвана я нежно за ръката,и се наведе напред.Косите и погалиха лицето му,опиянявайки го в нежни чувства.Усети,че заради нея би направил всичко,всичко…
Устните им се сляха в нежна целувка,а сърцата им биеха като едно.Хари знаеше,че това е Джини,неговата Джини.Завинаги…

Награди:
+за категорията най-забавен разказ Хриси печели шарен балон с усмивка
+за категорията най-романтичен разказ Хриси печели влюбено кученце
+и за категорията най-развинтена фантазия тя печели отверка, с която да си я развинтва още повече
Инджой
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Desert Rose




Брой мнения : 128
Age : 30
Registration date : 12.11.2007

Конкурс!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс!!!   Конкурс!!! Icon_minitimeСъб Юни 21, 2008 8:08 pm

ЧЕСТИТО! Jumping!!!
Върнете се в началото Go down
http://1010.forumotion.com/
Amor Gitano




Брой мнения : 28
Registration date : 25.02.2008

Конкурс!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс!!!   Конкурс!!! Icon_minitimeНед Юни 22, 2008 1:00 pm

Ее, жалко, че не съм участвала.
Честито иначе tongue
Върнете се в началото Go down
http://poesie.topicboards.com/index.htm
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Конкурс!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс!!!   Конкурс!!! Icon_minitimeНед Юни 22, 2008 4:13 pm

Desert Rose написа:
ЧЕСТИТО! Jumping!!!

Tва пък само си честити Laughing
Аз сериозно имам намерение да пратя наградите. Даже купих балона. Само дето кучето е плюшено. В кой град живееш и как са ти трите имена, аз ще пратя до повикване.
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Desert Rose




Брой мнения : 128
Age : 30
Registration date : 12.11.2007

Конкурс!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс!!!   Конкурс!!! Icon_minitimeНед Юни 22, 2008 7:54 pm

Е,сега,не може ли да се иэрадвам Very Happy Те хората няма да се сетят,че съм аэ Embarassed

Абе,ще мина и беэ наградата Laughing .Стига да се сетите да ми честитите Twisted Evil .Хайде,не се стеснявайте! Razz
И плюс това имам осем имена,а не три...добре де,седем Sad
Отвертката хванала ли е ръжда?
Върнете се в началото Go down
http://1010.forumotion.com/
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Конкурс!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс!!!   Конкурс!!! Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 11:35 pm

Desert Rose написа:
Е,сега,не може ли да се иэрадвам Very Happy Те хората няма да се сетят,че съм аэ Embarassed

Абе,ще мина и беэ наградата Laughing .Стига да се сетите да ми честитите Twisted Evil .Хайде,не се стеснявайте! Razz
И плюс това имам осем имена,а не три...добре де,седем Sad
Отвертката хванала ли е ръжда?
Хел, не.
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Sponsored content





Конкурс!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс!!!   Конкурс!!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Конкурс!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HP and a lot of flood :: Хари Потър :: Фенфикшъни-
Идете на: