HP and a lot of flood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP and a lot of flood

sha lq lq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Anime otaku :P

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeЧет Мар 13, 2008 4:08 pm

А да ти кажа гледах шеста серия (да знам, много бързо напредвам Laughing ) и ся си тегля седма а японската песничка в началото я запомних наизуст... Много е яко тва филмче... Как нацели точно кво ще ми се гледа Laughing И видях "пораснах с два милиметра"... Беше много разбиващо!
Бтв, показах го на брат ми, който много обича анимации, но той ми заяви най-безцеремонно "не разбирам китайски" Very Happy:D:D
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeЧет Мар 13, 2008 6:03 pm

Ти не се съмнявай в мен - винаги знам на някого какво му се гледа/чете. Въпросът е дали ме слушат, но уотевър. Very Happy

бтв нали знаеш, че брат ти ще го убия? Laughing Японски, не китайски, деа! Laughing
Върнете се в началото Go down
Грег
Конникът без глава
Грег


Брой мнения : 515
Age : 33
Registration date : 14.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeЧет Мар 13, 2008 8:44 pm

за какво става дума бе?!?
Върнете се в началото Go down
http://durmstrang.my32.net/forum/index.php?
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeЧет Мар 13, 2008 9:00 pm

Анимета, Грег...

Танс, брат ми е на девет, и казва на турския английски... нормално е...

Бтв, не ми отваря сайтчето за теглене! pale Побърках се..... Тъкмо Риса каза на Отани, че го харесва.. И аз не мога да си изтегля следващата серия!
Обаче майче се влюбих в Отани. Толкова е яяяяяяяк Зарибен/а
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeПет Мар 14, 2008 12:23 am

Ооооо, следващата серия е велика! Laughing
Бтв сървърът нещо е брицан. На никого не му се отваря - цяла вечер не мога да си изтегля мангата. Предполагам, че тр се оправи скоро. Ако не пробвай - тук Х)
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 12:53 pm

Отвори ми го, отвори ми го! bounce Оле, Танс, брат ми ще го убия. Значи, отивам на английски, и си пускам серийката да се тегли и точно преди да тръгна, и гледам колко време остава докато се изтегли - 3 минути. И се кефя, ся като се прибера, ще си гледам серийката. Кво става, връщам се, гледам - серийката я няма. И само като се изкряках "Иванеееееее" и той детето дотърча тука и ми вика "Не ме бий" (много е наплашен от мене) и аз му викам "Ще те бия, къде ми е японското филмче?" И той "Ама тва ли се теглеше" И аз "Тва, ами!" И той "Ми аз рестартирах компютъра, щото ми беше блокирал"... Мале, как щях да го набия, ако не беше дошла баба...
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 7:26 pm

Бтв, Танс, някои серии като си ги тегля, като отворя файла и ми излиза едно "File was corrputed. Seeking may be very slow" И като ми излезе това, и не мога да превъртам. И не ми стига епизода докрай. За кво така и как да го оправя?
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 8:46 pm

Аааа... нямам идея. На мен никога не ми е ставало така. На кои кодеци си и на кой плеър? =/
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 10:04 pm

BSPlayer. Кво е тва кодеци Shocked
Бтв, тегля си единайсти епизод. Напреднах Laughing
Отани наистина е много як. Как се държи...
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeНед Мар 16, 2008 12:43 am

Бе нз, мен малко ме дразнеше - мн несхватливо кретенче ("значи момчето, което харесваш е по-ниско от теб, играе баскетбол и е идиот... аааа кажи ми кой ееее" Laughing) Иначе като се изключи това, радва Laughing

Бтв като свършиш ловли комплекса се хвани с Bokura ga Ita. Сапун на макс, 100% ще ти хареса и главния герой адски прилича на Отани (на външен вид)

Кодеците са ей тва тука http://zamunda.net/details.php?id=116703
А за плейъра... по-добре мини на http://zamunda.net/details.php?id=116529 (аз съм на него от гадина и нямам никакви оплаквания :Р)
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeНед Мар 16, 2008 12:59 am

Не знам.. Да, наистина беше доста несхватлив, ама той просто не очакваше Риса да си падне по него. Ама после ме кефи как се държи. Всмисъл, не като някое недорасло тийнче, дето ще почне да ти се ебава. Напротив, много яко се държи. И графиката му е яка.
Нях.
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeНед Мар 16, 2008 1:27 am

Ееее, ест. И като изръси насредата на поредното пищене на Риса "Аааа, така ли се държиш с момчето, което харесваш" съм заливала се от смях Laughing
бтв те колко епа бяха? (омг гледала съм го само преди 2 седмици, смятай Laughing )
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeНед Мар 16, 2008 8:06 pm

24.

Aма то ги има във вибокса бе Танс. Аз кво се мъча да ги тегля Laughing Ся ще гледам четиринайсти еп. Току що гледах дето се кискат в стаята на Отани. Ма той много червен бе Laughing

А тва със "така ли се държиш" винаги ме убива...

Или пък Нобу-чан като изкара онея големи зверски зъби Laughing То и аз да бях на Риса, и аз щях да се изплаша Laughing
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeНед Мар 16, 2008 8:33 pm

Танс... защо има нова песничка Crying or Very sad Тъкмо научих старата наизуст...
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeНед Мар 16, 2008 10:11 pm

Tоя пък магии можел да прави.. Майки ли къвто е там. Не ме кефи Laughing *каква изненада*
Ама беше много яко, Майки ли там къвто е като каза, че ще закара Риса у тях и Отани я дръпна Laughing *сапунчи се*
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeНед Мар 16, 2008 11:23 pm

Ааа Майки е пич. Само дето не разбрах каква беше неговата изгода от цялата работа, но уотевър. :о)

бтв Нобу-чан рулз отвсякъде. Късала съм се да се хиля с нея като се хване да пищи на Риса Laughing

А те песните на повечето анимета с 26 епа ги сменят към 13ти еп. Аз на повечето им прескачам опенингите. (само на сузумията ми съм й гледала опенинга всеки път, обаче песента беше страхотна - нея си заслужава да научиш наизуст ^.^) Бтв ама ти на японски ли си я научила? Shocked
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeНед Мар 16, 2008 11:53 pm

Да Laughing На японски... Ама ме е яд, че я смениха. Тъкмо я научих и почнах да си я пея с тях... Нях, нищо. И другата ще науча.
Бтв, Сузуки и оная малката, гаджето му, големи зубъри се извъдиха... Срещи в библиотеката Laughing Бвах, Хърмаяни и Виктор 2.
Бтв2, така във вибокса става много по-бързо, вече съм до 20 епизод... Единственото лошо е че скоро ще свърши Crying or Very sad Ама беше много яко там на олимпийските ли там квото беше онова съзтезание, Отани като й се развика... "За кво ще целувам момиче, дето ми е само приятелка" тва много ме изкефи.. Но Риса се държа като малоумна от време на време Laughing А там тоя епизод с тая Мими... пфу, посрамват ми името Laughing
Бду, тва "чан" накрая на Нобу-чан същото като на Чо Чан ли е? Всмисъл.. Като на фамилия ли е или некфо умалително?
А Нобу-Чан и Накао ли как му беше името са много.. ъъ.. флюбени Laughing
Танс.. не трябваше да ме зарибяваш по това. Нях. Laughing
А там на фойерверките беше... уляля! Уляля на ента! Уляля на не знам коя! Аз се кефя повече от Риса бе! Laughing
Само че имам чувството, че Отани го прави само за да не й е гадно на Риса.. всмисъл.. май не му е много кеф. Ъ? *опровергай ме, това не е молба Laughing *
A Нобу-чан и гаджето й като фръкнаха направо ме убиха Laughing
А Майти май нямаше никва изгода от цялата работа... той просто е ангелче *айде няма да слагам хилещо, да не ми даде твърде много емотки.. представи си, че слагам лолче*.
Йахууууууууууууу
А какво е kawaii?
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 8:54 am

Уф, хора стига с тея анимета бре

Suki da yo.
Cool
Върнете се в началото Go down
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 3:24 pm

Еееее, как няма да го знаеш кавая бе. Аз вече само като го чуя и ми бърка в... Laughing Та "kawaaiiii" е пищящия звук, който издават японците, когато видят нещо сладко/нящо, което ги кефи. Най-често го пищят за момичета.

А за "чан"-а... ъъъ... тва е обръщение, Мимс. Laughing Значи в япония имената се пишат обратно - смисъл фамилията се пише преди собственото име. А съответното обръщение се лепва най-отзад с "-".
Ето ти цитатче:
Цитат :
N'ah, като цяло... това са приставки, слагащи се след името на човек. Ако оставиш име без обръщение(yobisute (呼び捨て)), се счита за доста грубо отношение, буквално - обида. Само любовници изпускат тези обръщения. Е - в аниметата, можете да срещнете доста такива, които са далеч от любовници и врагове, но това е защото: а) анимето е правено за износ: б) е предназначено за уличните маси.....

Ежедневните и най-използвани

o ~さん (сан) - госпожо или господине не е правилен "превод". Най-близкия еквивалент е в българския, но това не означава, че е точен. Това се използва, когато хората са със сходно социално положение, но в днешно време се използва и когато има сериозна разлика. Все пак няма да говориш на шефа си със "сама", я Rolling Eyes Освен това е напълно грешно, че се използва само между възрастни. Малките деца го използват също толкова често. Трябва да са доста добри приятели за да не го използват.
"сан" всъщност има доста голямо приложение.
Например - "сан" се ползва и за планини. Да речем Витоша, на японски може да се нарече Витошаяма ビトシャ山 или по-често Витошасан ビトシャさん Smile

o ~さま, 様 (сама) - това е като "сан", но показва изключително голямото ти уважение към човека, с който говориш. В нормална ситуация е изключено да се срещне. Освен когато става въпрос за богове естествено, се ползва само по писма или бизнес мейли. Виж ако работиш като прислужник на някой богаташ - да. Тогава ще ползваш сама. И то, като "сан" може да се срещне не само за хора.. например: otsukisama = луната(да кажем, при

o ~先輩 (семпай) - ползва се като уважително буквално за "човек роден преди теб". По-голям на години, в по-горен клас/ранк. бтв - чете се семпай, но се пише сенпай. В японския няма самостоятелно "м".

o ~君、~ちゃん ( кун, чан ) - Първо, слуха, че kun е за момчета, а chan за момичета -- изобщо не е вярно. Просто жените са по-ниско в социалната йерархия и затова получават по-малко уважение. Покрай тая еманципация вече и на жените им викат kun, въпреки, еманципацията хич да не е такава, каквато се прокламира. Това се използва вместо сан когато си говориш с приятели или когато ти говори някой доста по-високопоставен. Примерно шефа ти може да ти говори на kun ако примерно иска да се сближите един вид. Това че chan се използва от деца също не е много вярно. Да, от съвсем малки може да се използва когато говорят на непознат, но това е защото не разбират разликата в отношенията. Като цяло си е невъзпитано да кажеш на някой младеж ако си дете oniichan или oneechan ако не ги познаваш много добре.
Btw възрастни мъже могат да използват kun когато говорят помежду си ако са добри приятели, но възрастни жени да ползват chan е доста по-рядко срещано.
Чан може да се ползва например за възрастен, към който си много привързан. Например любимата баба ще е обаачан(お婆ちゃん).

o ~先生 ( сенсей ) - най-често се използва като обръщение към учител. Също така се използва като обръщение към лекар или писател и още някои други определени професии. Няма значение какви способности притежава.
______________________

Копнала съм ти само тези, които помня, че се използваха в ловлито. Smile

edit: бтв мими, suki dayo Laughing
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 4:52 pm

Ъъъ какво е това "suki dayo"?
Бду, за kawaii питам, щото в песничката има едно "kawaii kamoshirenai" или нещо от сорта, и превеждат "you can be kind of cute" и се чудех коя точно дума е тва kawaii щото Лъчо ми го беше казвал едно време.. а не помнех кво е.
Бду2, гледах 22 епизод.. Отани най-сетне се държа като мъж. Когато каза, че ще му счупи на онзи носа, ако пак тръгне да й пуска ръце (бе то май не се превежда така, ама така повече ми харесва Laughing ) И бтв онова колежче на Риса хич не ме кефи. Буа.
Бду3, тогава на Чо тоя Чан отзад къв й е Laughing
Бду4, значи Отани говори на Риса на фамилия, така ли? Щото когато я представя на бившата си, казва "Койзуми Риса" значи Койзуми й е фамилия, така ли?
Бду5.. почти го свърших! tongue
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 5:29 pm

1. kawai е точно нещо като cute
2. Мене пък ме кефеше - обожавам прически тип "емо" Razz
3. Чо не е ли китайка? о.О
4. Мда, на фамилия й говори.
5. Евала! Laughing

едит: ааааа забравих. suki dayo е i love uuuu Very Happy (обаче е за момчета. момичешкото е "suki yo" Laughing)
Върнете се в началото Go down
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 8:31 pm

Пхах
Да знам малко джапански да не е верен
х)
Върнете се в началото Go down
Suzumiya
Шалалайка
Шалалайка
Suzumiya


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 8:44 pm

да не ти пука Laughing
Върнете се в началото Go down
Миш
Appetite for Destruction



Брой мнения : 558
Age : 30
Location : Parallel World
Registration date : 12.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 9:23 pm

Ама ти мислиш, че някога ми е пукало?
Laughing
Върнете се в началото Go down
^^DaisY^^
СпонджБоб
^^DaisY^^


Брой мнения : 595
Registration date : 11.11.2007

Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 9:46 pm

Suzumiya написа:
1. kawai е точно нещо като cute
2. Мене пък ме кефеше - обожавам прически тип "емо" Razz
3. Чо не е ли китайка? о.О
4. Мда, на фамилия й говори.
5. Евала! Laughing

едит: ааааа забравих. suki dayo е i love uuuu Very Happy (обаче е за момчета. момичешкото е "suki yo" Laughing)

1.OK.
2. Да, откъм прическа си го бива.. но мен екшъли ме издразниха всички, дето заставаха между Отани и Риса (хм.. в момента говоря на Отани на фамилия нали Laughing ).. Даже и Нобу-чан накрая.. като й каза оправяй се сама.. *бие Нобу-чан*
3.Да бе.. верно. Нищо, все тая Laughing
4. Бвах, никога не бих говорила на гаджето си на фамилия. Егати идиотщината.
5. Има ли продължение?
6. А Накао-чи е... СТРАШЕН!!! Зарибен/а И Отани де.. Ама Накао-чи се държи по-яко.
7. Иначе в последния епизод беше много яко на Отани с изпитите, където Риса там му обясняваше, че се тревожела, и се разрева, и той като й триеше сълзите и после като я целуна.. Направо щях да се разрева.. Laughing
Върнете се в началото Go down
http://harry-fan.bestofforum.net
Sponsored content





Anime otaku :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anime otaku :P   Anime otaku :P Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Anime otaku :P
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HP and a lot of flood :: Потребителите :: Айде народе на флууда...-
Идете на: